Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aras Kargo 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. İlk temellerini 1979 yılında atan firma 1987 yılına gelindiğinde sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri kargo taşımacılığında kullanmaya karar vermiştir. Kurulduğu ilk günden beri güvenilir ve kaliteli hizmet veren Aras Kargo, Türkiye’nin tüm noktalarına sorunsuz bir şekilde kargo gönderimini sağlayabilmektedir.

Sosyal sorumluluk projeleri ile de ön plana çıkmayı başaran Aras Kargo, daha sağlıklı nesillerin yetiştirilebilmesi için anne ve çocuk vakıflarına destek vermektedir. Daha temiz ve  yaşanabilir bir ülke için Türkiye’nin kıyılarının temizlenmesi ve eğitime katkı sağlanabilmesi amacıyla çeşitli yerlerde yaptırılan okullar Aras Kargo’nun yer aldığı sosyal sorumluluk projelerinden sadece birkaçıdır.

Aras Kargo müşterilerine çağrı merkezi hizmeti ile de ulaşmaktadır. 444 25 52 numarasını tuşlayarak Aras Kargo müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kargonuz ile ilgili yaşadığınız bütün sorunları çözebileceğiniz Aras Kargo çağrı merkezi aracılığı ile yetkililere istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de iletebilirsiniz.

Müşteri temsilcileri, o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecek ve sorunlarınıza profesyonel çözümler üretecektir. Çağrı merkezini arayarak kendi başınıza çözemediğiniz bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir