Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aras Kargo 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesini hep ön planda tutan Aras Kargo, Türkiye’nin en güvenilir ve en iyi kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin bütün noktalarına sorunsuz bir şekilde kargo gönderimi yapabilmenizi sağlayan Aras Kargo, tam zamanında, sorunsuz ve garantili bir şekilde kargoları adrese teslim etmektedir.

Büyük şirket olabilmeyi sadece kaliteli hizmetler yaparak başarabileceklerini bilen Aras Kargo aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sık sık söz ettirmektedir. Çağa uygun hizmetler sunan Aras Kargo hizmetlerine göz atarak sizler de ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerden yararlanmayı deneyebilirsiniz.

Araç içi teslimat, tahsilatlı teslimat, randevulu teslimat ve geri dönüşümlü teslimat gibi pek çok farklı alanda hizmet sunan Aras Kargo aynı zamanda taşıma güvencesi ve taşınacak ürünlerin cins ve çeşitlerine uygun ambalaj hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerine daima daha iyi hizmetler sunabilmek için çalışan Aras Kargo tam zamanında teslimat güvencesiyle hizmettedir.

Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Aras Kargo çağrı merkezine bağlanmak için 444 25 52 numarasını tuşlayabilirsiniz. O günün  yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri sizlere dönüş yapacaktır.


Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Aras Kargo’nun müşteri hizmetleri çok yavaş çalışıyor. Neden bu kadar yavaş bir hizmet veriyorlar anlamış değilim. Kargo takibi gibi basit bir işlemi bile telefon üzerinden yapabilmek çok zor. İnternet sitelerinden halledeceğiz galiba artık tüm işleri..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir