AÖF Çağrı Merkezi İletişim Direk Bağlanma Telefon Numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Açık Öğretim Fakültesi’nde ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından öğrencileri ağırlayan Anadolu Üniversitesi, 2016 yılında yaptığı yenilikle birlikte 7/24 aktif bir çağrı merkezi oluşturdu. AÖF öğrencileri de sayıya katıldığında dünyanın en kalabalık Üniversitelerinden birisi olan okuldan açıköğretim hakkında bilgi talep edebilmek için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bölüm hakkında detaylı bilgi talep edebileceğiniz çağrı merkezi, yaşadığınız sorunlar konusunda da sizlere yardımcı olmakta. Sistem hakkında bilgi talep edebileceğiniz gibi sınav sonuçları hakkında itiraz gibi birçok konuda talebinizi yine telefon aracılığıyla iletebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi 0850’li bir çağrı merkezi tercihiyle haftanın her günü 24 saat çalışmasını sürdürmekte. Sizde hemen bilgi almak veya itiraz gibi taleplerinizi rahatlıkla buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çağrı Merkezi Direk Bağlanma:

0850 200 46 10

AÖS Destek, Açıköğretim Sistemi Destek Sayfası Direk Bağlanma:

AÖS DESTEK SAYFASI

Ayrıca yorum bölümünü kullanmayı unutmayın.


AÖF Çağrı Merkezi İletişim Direk Bağlanma Telefon Numarası” için bir yorum

  1. AÖF çağrı merkezi çok iyi çalışıyor. Hizmet veren kişiler alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Kayıt ile ilgili aradığımda hızlı bir şekilde çağrımı cevaplayarak sorunumu çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir