Bireysel ve kurumsal müşteriyle birlikte aynı zamanda kobi işletmeciliği yapan müşterilerine de hizmet sunan Anadolubank, internet bankacılığı ile ilgi çeken ve çağrı merkezi ile de ilgi gören bir bankadır. 0850 222 55 50 numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz Anadolubank 7 gün 24 saat boyunca her gün sizlere hizmet sunmaktadır.

1997 yılında hizmet vermeye başlayan Anadolubank, müşterileri için daha kaliteli hizmet sunabilmek adına çağrı merkezi hizmetini sürekli olarak geliştirmektedir. Telefon ile pek çok farklı hizmet veren Anadolubank çağrı merkezine bağlanarak kayıp ve çalıntı kart bildirimi, bankacılık işlemleri, kredi kartı işlemleri, şifre işlemleri, internet bankacılığı işlemleri, pos ve atm işlemlerini yapabilirsiniz.

Çağrı merkezini arayarak dilediğiniz zaman şikayet, öneri, soru ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için çağrı merkezi hizmetini sizlere sunan Anadolubank müşteri temsilcileri ile haftanın 7 günü görüşebilirsiniz. Çağrı merkezi yerine alternatif bir iletişim kanalı arıyorsanız Anadolubank’ın resmi internet sitesini de kullanabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarınız için Anadolubank çağrı merkezini arayabilir ya da iletişim formunu sizler de doldurarak destek alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!