30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Amazon, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim hizmeti sunan markadır. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994 yılında ABD’nin Seattle şehrinde kurulan Amazon, toplam satış hacmi ve piyasa değeri açısından dünyanın en büyük ve en başarılı alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Adını dünyanın en büyük nehri Amazon Nehri’nden alan ünlü marka geniş ürün seçenekleriyle de dikkat çekmektedir.

Dünyanın pek çok noktası için ayrı alışveriş siteleri kuran Amazon, Almanya sitesinde Türkçe dil desteği de sunmaktadır. Dünya çapında takip edilen ve en sık tercih edilen alışveriş siteleri arasında yer alan Amazon, güvenilir bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir markadır.

Amazon müşteri hizmetleri türkiye direk bağlanma sizlerde dünyanın en büyük e-ticaret devleri arasında olan amazon.com sitesinden alışveriş yaptıysanız aldığınız ürün için şikayet ve şirket için bir öneriniz mevcut ise lütfen müşteri hizmetlerini bağlanarak talebinizi bildirin yada Email yolu ile iletişime geçin.

Amazon Amerika Birleşik Devletleri,  İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı alışveriş siteleri kurmuştur. Almanya sitesinde Türkçe dil seçeneği bulunmakta. Amazon’un Türkiye sitesi olmamakla birlikte çeşitli Amazon siteleri uluslararası gönderim kapsamında Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. 

Amazon çağrı merkezi telefon numarası ;

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 00 1 206-266-2992

Amazon Destek Formu : İletişim Formu