7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Alfemo özgün tasarımlı ürünlerini yüksek kalite anlayışıyla sunan bir markadır. 1997 yılından beri üretim yapan ve hizmet sunan Alfemo, kurulduğu ilk günden itibaren yeni nesil tasarım, müşteri memnuniyeti, kalite ve şık tasarım ilkelerinden ödün vermeden mobilya sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.

Çocuk odası, yemek odası, oturma odası, yatak odası, ev tekstili gibi geniş bir yelpazede ürün sunan Alfemo, bir evin ihtiyacı olabilecek neredeyse tüm mobilya ve aksesuar çeşitlerini üretmektedir. Bilgi, birikim ve tecrübesiyle dikkat çeken Alfemo, sayısı 150’i aşan bayi ağıyla dünyanın dört bir yanında 60’tan fazla ülkede hizmet vermektedir.

Alfemo’nun 31 konsept mağazası ve 105 ayrı satış noktası da vardır. Bu şekilde müşterilerine ulaşan ünlü marka her geçen gün hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşler doğrultusunda hizmetlerini bir üst seviyeye yükseltebilmeyi başaran Alfemo çağrı merkezine de sahiptir.

Alfemo Mobilya’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0232 999 30 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile görüşerek gerekli bilgileri öğrenebilir, siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilir ve aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili cevaplara ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!