Albarakatürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yeniliklere imza atarak hizmet hayatına devam eden Albarakatürk Bankası 1984 yılında kurulmuştur. Bankanın asıl hizmet amaçları arasında bireylere faizsiz kredi imkanı sağlamak bulunmaktadır. Faiz korkusu yaşamadan insanların yatırım yapabilmesini sağlayan ve geleceğe umutla bakabilmesini sağlayan Albarakatürk Bankası, katılım bankası olarak da adlandırılmaktadır.

Faizsiz bir şekilde işlem yapılabilmesi bu bankanın tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Banka alacağı faizi halka arz etmektedir ve halkın refah seviyesini yükseltmektedir. Ayrıca bankanın önemli bir özelliği ise bireylerin kurumsal bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

Müşteri kitlesi içerisinde önemli bir noktaya sahip olan Albarakatürk Bankası, yenilikçi hizmet anlayışı ile hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında adından sık sık söz ettiren ünlü banka pek çok farklı banka ile yakın temasta bulunmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi üzerinden de hizmet veren bankaya ulaşmak isterseniz 444 5 666 veya 0850 222 5 666 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir