Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1984 yılında kurulan ve 1985 yılında aktif bir şekilde hizmet hayatına başlayan Albaraka Türk, katılım bankasıdır. Suudi Arabistan’a ait Albaraka Bankacılık adındaki şirketin uzantısı olan Albaraka, ülekmizde bankacılık kanununun 5411 sayılı maddesine uygun şekild faaliyetlerine devam etmektedir.

Bireysel ve ticari olarak cari, katılım hesapları, sigorta işlemleri ve kredi sağlanması konusunda destek sunan banka Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankaları arasında yer almaktadır.

Katılım bankası olarak yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerine devam eden Albaraka Türk, bireysel müşterilerine ve küçük çaptaki işletmelere finansal destek sağlayan bir bankadır. Müşterilerinin dış ticaret olanaklarını da destekleyen Albaraka Türk, sigortacılık alanında önde gelen pek çok sigorta şirketinin acentesi olarak da hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ünlü banka, müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde dönüş yapmaktadır. Bu sebeple, çağrı merkezi hizmetini de aktif bir şekilde yöneten Albaraka Türk, çağrı merkezi üzerinden müşterilerinin geri dönüşlerini değerlendirmektedir.

Albaraka Türk çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 5 666 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden banka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Albaraka Türk’ün ekstresini online olarak talep etmiştim ama 2 aydır gelmiyordu bir sorundan dolayı. Çağrı merkezini arayarak hem ekstre bilgilerimi öğrendim hem de ekstremin tekrar gelmesini sağladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir