Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizdeki faaliyetlerine 1984 yılında İstanbul’da başlamıştır. Faizsiz bankacılık alanında öncü konumda olan bu banka yıllardır süren tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile pek çok kişinin tercih ettiği bir banka haline gelmiştir. Faizsiz kazanç mottosu ile yola çıkan ve kurulduğu ilk yıldan beri hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Albaraka Türk, bireysel ve kurumsal alanlarda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Faaliyetlerine başladığı ilk dönem büyük bir ilgi gören bankanın şu an Türkiye’de toplam 209 ayrı şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Albaraka Türk’ün Irak’ta da şubesi yer almaktadır. Bütün bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunan Albaraka Türk, kredi, hesap seçenekleri, kredi kartı ve banka kartı gibi farklı alanlarda hizmet sunmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın aynı zamanda 0850’li ve 444’lü iki ayrı çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın çağrı merkezi aracılığıyla kayıp ve çalıntı bildirimi yapabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şifre ve parola işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. 0850 222 5 666 ve 444 5 666 numarasını arayarak güncel borç durumunuzu öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir