26 Kasım 2020 tarihinde güncellendi.

Aktif bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 724 30 50

Aktif Bank İletişim

Aktif Bank, Türkiye’de hizmetlerine özel sermayeli yatırım bankası olarak başlayan, 1999 yılından bu yana Çalık Holding tarafından bünyesinde hizmet veren bankalardan biridir. Bugün, perakende, yatırım ve bölgesel bankacılık alanında birçok alan içerisinde faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank, 1999 yılından bu yana aktif şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Günümüz koşullarında 21 yılı aşmış bir banka oluşuyla beraber Türkiye’de faaliyetlerini 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak, özel sermayeli şekilde devam ettiren bankalardan biridir. Büyüme trendini her gün daha da etkin şekilde ilerletirken, günden güne müşteri sayısını arttırmaktadır.

Aktif Bank müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak istediğiniz anda, çağrı merkezini arayabilir, bilgi ve destekten faydalanabilirsiniz. Etkin bir şekilde bankacılık sisteminden beklenen ne ise bunu en iyi şekilde veren banka sistemlerinden biri olan Aktif Bank müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yapabilir ve anlık olarak tüm hizmetler hakkında bilgi, kampanya ve promosyonlar hakkında sormak istediğiniz sorulara yanıt veya bankacılık sisteminde müşterisi olduğunuz bankayla görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Aktif bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon bankacılığı üzerinden anında bireysel veya kurumsal müşterisi olduğunuz Aktif Bank ile beraber tüm hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aktif bank çağrı merkezi üzerinden yapacağınız görüşmelerde bireysel veya kurumsal müşteri numaranızı tuşlayıp anında yetkili birime bağlanarak, destek alabilirsiniz.

Aktif Bank’ın en çok arandığı alanlardan biri olarak Passolig kartları hakkında bilgi almak adına da yine iletişime geçebilir, tüm sormak istediğiniz sorularınızla ilgili Aktif Bank iletişim numarası direkt bağlanma ile bağlanıp, müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapabilirsiniz. Bireysel bankacılık sisteminde geçerli olan Passolig banka ve kredi kartı hizmetleri, N Kolay kart, cüzdan kart, sanal kart ya da diğer hizmetler hakkında bilgiler edinebilirsiniz. N Kolay sistemi dışında emeklilere özel krediler, yatırım hizmetleri ya da çeşitli duyuru ve kampanyalar gibi birçok bilgiye Aktif bank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayesinde öğrenebilirsiniz.

Aktif bank iletişim Telefon No:0850 724 30 50

Aktif bank Şikâyet Hattı

Aktif Bank veya Aktif Yatırım olarak görüşme yapmak istediğiniz müşteri hizmetlerine ulaştığınızda, iletmek istediğiniz tüm şikâyet taleplerinizi bildirebilirsiniz. Özel bir şikâyet hattı olmayıp, doğrudan tek numara üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşme desteği veren Aktif Bank çağrı merkezi ile anında görüşebilirsiniz. Bankaya ait tüm hizmetler, kampanyalar, paketler hakkında bilgi alabilir ya da acil bir soru olduğunda da hızlıca ulaşmak için Aktif Bank müşteri temsilcisi telefon numarası tuşlayarak anında görüşme yapabilirsiniz. Bankacılık sistemine ait talepleriniz, istekleriniz ya da şikâyet gibi olumsuz deneyimlerinize varan tüm konularda destek ve bilgi edinebilirsiniz.

Aktif bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 340 88 79

Aktif bank İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aktif Bank müşteri temsilcisi ile yapacağınız tüm görüşmelerde, Aktif Bank bankasına ait olan tüm kredi kartı başvuru süreçleri, N Kolay, Passolig ya da benzer yatırımlarınızla alakalı bilgi, istekleriniz ya da sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bu sayede öneri ya da görüşlerinizi telefon bankacılığı dışında isterseniz sosyal medya hesaplarınızdan ya da e-posta yöntemiyle de ileterek öğrenebilirsiniz. Aktif Bank çağrı merkezi telefon numarası arayışında olmadan ister e-posta isterseniz de sosyal medya üzerinden anında görüşmeler yapabilirsiniz.

Aktif bank Destek E-posta Adresi: iletisim@aktifbank.com.tr

aktif bank Facebook

aktif bank Twitter

aktif bank İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!