Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kurulduğu ilk günden beri müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan Akbank, bankacılık hizmetleri çerçevesinde ihtiyacınız olabilecek bütün hizmetleri sizlere sağlayabilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, yapacağınız tüm bankacılık işlemlerinde size güvenilir bir ortam sunmaktadır.

Akbank, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için çağrı merkezini de aktif bir şekilde kullanmaktadır. Akbank’ın çağrı merkezi aynı zamanda telefon bankacılığı hizmeti de vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca müşterilerinin sorunlarını çözebilmek için hizmet veren Akbank’ın müşteri hizmetlerine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

EFT, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve daha pek çok farklı bankacılık işlemini yapabileceğiniz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara sayesinde bankacılık işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca çağrı merkezi yerine Akbank’ın internet bankacılığını da kullanabilir veya mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek güvenlik önlemleri ile korunan Akbank internet bankacılığı da günün her anında hizmet alabileceğiniz bir alternatiftir. Bankacılık işlemleri dışında kendi başınıza çözemediğiniz bütün sorunlar için Akbank çağrı merkezini arayabilir veya online iletişim kanallarına başvurmayı deneyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir