Airfel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1999 yılında klima markası olarak kurulan Airfel kısa süre içerisinde ciddi atılımlar gerçekleştirmiştir. 2001 yılında Sanyo Holding ile birleşen ve şirketi daha büyük bir hale getiren Airfel, birleşme sonrasında kombi sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. İklimlendirme teknolojisi kullanan firmalar arasındaki Airfel, 2015 yılında Japon markası olan Daikin tarafından satın alınmıştır.

Airfel markası üretimlerini Türkiye’de yer alan fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Sakarya’da yer alan fabrikalar ile dünya genelinde 30 kadar ülkeye ihracat yapan Airfel, kombi, klima ve radyatör ürünleri üzerine hizmet vermektedir. Markanın farklı ürün seçenekleri de mevcuttur.

Ünlü marka hizmetlerini sadece üretim ile sınırlı tutmayarak aynı zamanda distribütörlük ve servis hizmetlerini de sunmaktadır. Üst düzey teknolojiler kullanan Airfel, Japon devi Daikin markasıyla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Dünya genelinde 30’u aşkın ülkeye ihracat yapan Airfel, müşterileri tarafından güvenilen bir marka halini almıştır.

Geniş servis ağı ve şubeleriyle hizmet veren Airfel, müşterilerinin yaşadığı sorunlar ile yakından ilgilenmektedir. Bu sebeple, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 444 999 0 numarasını tuşlayarak Airfel’in çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir