24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite adı verilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra kişilerin kazandıkları takdirde ya da tercih ettikleri takdirde üniversite eğitimi alabilme hakları mevcuttur. Üniversiteler içerisinde 4 yıllık lisans eğitimiyle birlikte ön lisans, yüksek lisans, doktora gibi farklı akademik alanlarda eğitim verilmektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’de 1974 yılında Afyon’da kurulmuş bir üniversitedir. Afyon’un merkez ilçesinde ana yerleşkesi bulunan Afyon Kocatepe Üniversitesi, pek çok farklı bölümüyle öğrencilere eğitim sunmaktadır. Fakülteler ve bölümler arasında Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu gibi pek çok farklı fakülte ve bölüm bulunmaktadır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi aynı zamanda 0272’li bir çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Dört ayrı telefon numarası üzerinden hizmet veren çağrı merkezi aracılığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi hakkında detaylı bilgi alabilir ve öğrencilik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin çağrı merkezine bağlanmak için 0272 228 13 50 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin öğrenci işleri o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde erişebileceğiniz bir öğrenci işleridir. Kısa süre içerisinde yetkililer çağrılarınıza yanıt verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!