1991 yılında kurulan Adese, kısa süre içerisinde geniş bir kitle tarafından benimsenmiş güvenilir markalar arasına girmiştir. Konya’da kurulan Adese markası bir alışveriş marketler zinciri markasıdır. Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Konya, Karaman, Kırıkkale ve Mersin gibi illerde 154 adet Adese noktası yer almaktadır.

Toplamda 2600’ü aşkın çalışanı ile hizmet sunan Adese, 35 milyon kişiye hizmet sunmaktadır. Yüzlerce farklı ürün kategorisi sayesinde farklı kitlelere hitap etmeyi başaran Adese, müşterilerine bol seçenek sunan bir markadır. Aylık olarak düzenlenen Adese özel indirimleri sayesinde dileyen herkes ekonomik bir şekilde alışveriş yapabilmenin tadını çıkartabilmektedir.

Adese, müşteri memnuniyetine özen gösteren köklü bir markadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri her zaman detaylı bir şekilde inceleyen Adese çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Adese çağrı merkezi sayesinde yaptığınız alışverişler hakkında detaylı bilgi alabilir, özel indirimleri öğrenebilir ve broşürlerde yer alan indirimli ürünler hakkında da destek alabilirsiniz.

İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolay bir şekilde iletebileceğiniz Adese çağrı merkezine 444 0 237 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz numara sayesinde Adese müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!