A101 Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabildiği A101 Türkiye genelinde 7000’i aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Müşterileri ile daha yakından ilgilenebilmek ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek isteyen market zinciri A101, Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasında yer almaktadır.

Hard Discount konsepti adı verilen konsept ile hizmet sunan A101, ekonomik ürünleri ile dikkat çekmektedir. Cebinizi düşünerek hizmet sunan A101 en uygun fiyatlı ürünlerini en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Her hafta yapılan yeni kampanyalar sayesinde evlerinizin ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz A101, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir.

Unlu mamuller, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, gıda ve manav ürünleri gibi pek çok farklı kategoride ürün sunan A101 aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası üzerinden de hizmet sunmaktadır. A101 ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar, ürünler ile ilgili detaylı bilgiler, kampanyalar ve diğer detaylar için 444 41 01 veya 0216 633 25 00 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Aynı zamanda A101 marketler zincirinin resmi internet adresini ziyaret ederek iletişim formunu doldurarak da müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. A101’in resmi e-posta adresini de alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir