24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

2013 yılında yayın hayatına başlayan ve Türkiye’nin en sevilen Talk Show programları arasında yer alan 3 Adam, Çok Güzel Hareketler Bunlar programından tanınan ve küçüklükten beri yakın arkadaşlar olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulmaktadır.

İlk yayın hayatına Star TV’de başlayan 3 Adam programı 2013 yılının Ekim ayında Acun Medya tarafına geçerek TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Her hafta birbirinden özel konukların ağırlandığı programda gündeme bomba gibi düşen isimler yer almaktadır. Ünlü oyuncular, şarkıcılar ve yeni vizyona giren filmlerin oyuncuları programda konuk olarak bulunmaktadır.

Çarşamba akşamları saat 20:00’da TV8 ekranlarında izleyenleri ile buluşan 3 Adam programının herhangi bir WhatsApp iletişim numarası bulunmamaktadır. Ancak 3 Adam programının 0212’li bir iletişim numarası bulunmaktadır. 3 Adam canlı yayın numarası olarak geçen bu numara sayesinde yayına dahil olabilir, konuklara ve 3 Adam sunucularına sorular sorabilirsiniz.

3 Adam programına bağlanmak için 0212 289 76 60 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu numara üzerinden yayın gününün yoğunluğuna göre bir süre bekledikten sonra canlı yayına dahil olabilir ve aklınızdaki tüm sorumları program sunucuları ile konuklara sorabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!